Turkey  Turkey

Chiang Mai Hotels

Chiang Mai Hotels

Chiangmai Oteller


Beri Chiangmai büyük il boyutlu olarak, oteller ve bazı ilçelerde geniş bir yer almaktadır. Eğer iyi bir otel aramak için, Mayıs tıklatın Aradığınız veya yere göre bu tür, kalite ya da yıldız, fiyat ve otel adını aşağıdaki tabloya göre. 

Kasabasındadır Chiangmai oteller, fiyatları 700 Bahtı den 10.000 BHT kadar başlayın. Oteller şehirdeki diğer yerler bir seyahat merkezi için iyi bir tercihtir. Bir araba kiralamak da almak veya bir mini-bus doi Suthep, Chiangmai Hayvanat bahçesi, Gece Safari veya Chiangmai Airport Chiangmai şehirde çok daha kolay, öyle. 

Hangdong olarak Chiangmai oteller, fiyatları 1200 arasında 20.000 BHT kadar vardır. Sen Baan Tawai olarak, alışveriş el sanatları, şehirde bir kaos önlemek ve hava limanına en az 20 dakika çekmek istiyorum; Hangdong bir perject seçim. 
Jomthong Hangdong bir öteki güney parçasıdır. Turistler doi Inthanon, Tayland en yüksek dağ olarak yaban hayatı keşfetmek için seviyorum. Trekking ve kuş doi Inthanon at izlerken en iyi faaliyetleri, bu dünyada bir benzeri daha vardır. İşte az 2000 BHT bir gece birkaç tatil ve bayır bir konumda bulunmaktadır. 
Chiangmai Oteller Sankampaeng olarak, fiyatlar 1200 arasında 30.000 BHT için aralığı. Sen köy Sankampaeng ziyaret etmek, kağıt şemsiye ve gümüş bir üretim olarak ünlü seçebilirsiniz. Ünlü Yakın konumlar kaplıca ve fil kamp yer alıyor. 
Maerim ve Samoeng iki ikiz ilçeleri kasabasında yaklaşık 30 km kapalı. Otellerin çoğu butik veya tatil oteller tür vadiler içinde ortasında ormanları bulunmaktadır. Otellerin fiyatı 900-15,000 BHT bir dizi bulunmaktadır. İşte faaliyetlerinin oldukça ilginç yerler burada örneğin filler sürme, orkide çiftlik, Maesa Şelalesi Milli Parkı, kelebek çiftlik vb Rafting bambu 
Fang ve Chiangdao Chiangmai en kuzeydeki bölge vardır. Kesinlikle, Fang konaklama tatil-derin ormanda tarzı oteller ve nehir kıyısında bulunmaktadır. Büyük hedeflere doi Angkhang Royal Projesi, Fang Sıcak bahar, portakal bahçelerine, vb Fiyatı olan 1200 - 6000 arasında BHT olduğunu.

English Israel HongKong Taiwan Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey China Korea Thai Japan