Czech  Czech

Chiang Mai Hotels

Chiangmai Hotely


Vzhledem k tomu, že se jedná o velké Chiangmai-velké provincie, jeho hotely se nacházejí v širokém rozmezí několika okresů. Pokud hledáte pokutu hotel, můžete kliknout na vyhledávání nebo třídit podle lokality, kvality nebo hvězda, cena a název hotelu dle tabulky níže.

Z Chiangmai hotely ve městě, ceny začínají od 700 bahtů až do výše 10.000 BHT. Hotely ve městě jsou dobrou volbou pro cestování náboje jiných destinací. V Chiangmai města, je mnohem jednodušší, pokud by pronájem auta nebo přijmout mini-bus na doi Suthep, Chiangmai ZOO Safari Night nebo Chiangmai letiště.

Chiangmai hotelů v Hangdong, ceny se pohybují mezi 1200 až 20.000 BHT. Chtěli byste, aby se zabránilo chaos ve městě, nakupování řemeslo v Baan Tawai, přičemž méně než 20 minut na letiště; Hangdong je perject volby.
Jomthong je dále jižní části Hangdong. Turisté rádi prohlédnout volně žijící zvířata v doi Inthanon, nejvyšší hora Thajska. Trekking a pozorování ptáků na doi Inthanon jsou nejlepší činnosti, druhý nemá na tomto světě. Existuje několik středisek se nachází na úpatí, které mají méně než 2000 BHT noc.
Chiangmai Hotely v Sankampaeng, ceny se pohybují mezi 1200 až 30.000 BHT. Můžete navštívit Sankampaeng ves, známá jako výroba papíru deštník a stříbra. Slavní zajímavosti patří nedaleké teplé jarní a slona camping.
Maerim a Samoeng jak jsou twinboards obvody asi 30 km od města. Většina hotelů je druhy boutique hotelů nebo resort uprostřed lesů v údolí. Ceny hotelů se v řadě 900-15,000 BHT. Existuje poměrně hodně aktivit a zajímavých míst, např. zde sloni na koni, bambusové rafting, orchid farmě Maesa Vodopád národního parku, butterfly farmy apod.
Fang a Chiangdao jsou nejsevernějším okrese Chiangmai. Určitě, ubytování v Fang jsou resort-stylu hotelů v hluboké džungli a řeky. Hlavních destinací jsou doi Angkhang Royal Project, Fang Hot jaře, oranžová sadů, atd. Cena se pohybuje mezi 1200 - 6000 BHT.

English Israel HongKong Taiwan Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey China Korea Thai Japan