Poland  Poland

Chiang Mai Hotels

Chiangmai Hotels

Ponieważ jest Chiangmai dużych prowincji, jej hoteli znajdują się w szerokim zakresie z kilku powiatów. Jeśli szukasz grzywny zdjęcie, może kliknąć, aby wyszukać lub sortować je według lokalizacji, jakości lub star, cena i nazwa hotelu, jak na poniższej tabeli. 

Z Chiangmai hoteli w mieście, ceny zaczynać się od 700 bahtów do 10.000 BHT. Hotele w mieście to dobry wybór dla podróżujących koncentratorze innych miejsc. W Chiangmai miasta, to jest o wiele łatwiejsza, jeśli będzie wypożyczyć samochód lub mini-bus do doi Suthep, Chiangmai ZOO, Safari lub Noc Chiangmai lotniska. 

Chiangmai hoteli w Hangdong, ceny od 1.200 do 20.000 BHT. Chcesz uniknąć chaosu w mieście, zakupy w rękodzieła Baan Tawai oraz biorąc mniej niż 20 minut do lotniska; Hangdong jest perject wyboru. 
Jomthong jest dalej na południe część Hangdong. Turyści miłość do zbadania dzikich w doi Inthanon, najwyższej góry w Tajlandii. Trekking i ptaków obserwowanych na doi Inthanon są najlepsze działania, po drugie, aby nikt w tym świecie. Istnieje kilka ośrodków położonych na Foothill, z mniej niż 2000 BHT nocy. 
Chiangmai Hotele w Sankampaeng, ceny wahają się od 1.200 do 30.000 BHT. Użytkownik może zdecydować się na wizytę Sankampaeng wsi, rozgłos w produkcji papieru parasol i srebra. Znani atrakcje w pobliżu to gorące źródło słonia i kempingów. 
Maerim i Samoeng obu powiatów są bliźniacze ok. 30 km od miasta. Większość hoteli rodzaju butiku lub ośrodku hotele wśród lasów w dolinach. Ceny hoteli są w wielu 900-15,000 BHT. Istnieje wiele działań i interesujących miejsc tutaj np. słonie konna, rafting bambusa, orchid gospodarstwie, Maesa wodospad Park Narodowy, motyl gospodarstw itd. 
Fang i Chiangdao są na północ powiat Chiangmai. Zdecydowanie, zakwaterowanie w ośrodku Fang są w stylu hotele w głębokiej dżungli i rzeki. Najważniejsze są miejsca doi Angkhang Royal Project, Fang Hot wiosną, pomarańczowy sadów itp. Cena wynosi między 1200 - 6000 BHT.

English Israel HongKong Taiwan Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey China Korea Thai Japan