Turkey  Turkey

Chiang Mai Hotels

Chiangmai Oteller


Chiang Mai büyük bir bölge olduğu için otelleri birkaç farklı ilçede bulunmaktadır. Eğer güzel bir otel arıyorsanız, aşağıdaki tabloya göre konuma, kaliteye veya yıldıza, fiyata ve otel adına göre arama yapabilir veya sıralayabilirsiniz. 

Şehirdeki Chiang Mai otellerinde fiyatlar 700 Baht'tan başlayıp 10.000 Baht'a kadar çıkmaktadır. Şehirdeki oteller diğer destinasyonlar için seyahat merkezi olarak iyi bir seçimdir. Chiang Mai şehrinde Doi Suthep, Chiang Mai Hayvanat Bahçesi, Gece Safari veya Chiang Mai Havalimanı gibi yerlere gitmek için araba kiralamanız veya minibüs kullanmanız çok daha kolay olacaktır. 

Hangdong'daki Chiang Mai otellerinde fiyatlar 1200 ile 20.000 Baht arasında değişmektedir. Şehirdeki karmaşadan kaçınmak, Baan Tawai'de el sanatları alışverişi yapmak ve havalimanına 20 dakikadan daha kısa sürede ulaşmak isterseniz, Hangdong mükemmel bir seçimdir. 
Jomthong, Hangdong'un daha güneyinde bulunan bir bölgedir. Turistler Tayland'ın en yüksek dağı olan Doi Inthanon'da vahşi yaşamı keşfetmeyi çok severler. Doi Inthanon'da trekking yapmak ve kuş gözlemlemek dünyada eşsiz ikinci en iyi aktivitelerdir. Dağ eteklerindeki birkaç tatil köyünde gecelik fiyatı 2000 Baht'tan az olan oteller bulunmaktadır. 
Sankampaeng'deki Chiang Mai otellerinin fiyatları 1200 ile 30.000 Baht arasında değişmektedir. Sankampaeng köyünü ziyaret etmeyi tercih edebilirsiniz, burası kağıt şemsiye ve gümüş eşyaların üretimiyle ünlüdür. Yakındaki ünlü cazibe merkezleri arasında kaplıcalar ve fil kampları bulunmaktadır. 
Maerim ve Samoeng her ikisi de şehirden yaklaşık 30 km uzaklıkta bulunan ikiz ilçelerdir. Otellerin çoğu vadilerdeki ormanların arasında bulunan butik veya tatil köyü tarzındadır. Otellerin fiyatları 900-15.000 Baht aralığındadır. Burada fillere binme, bambu rafting, orkide çiftliği, Maesa Şelalesi Milli Parkı, kelebek çiftlikleri gibi birçok etkinlik ve ilginç yer bulunmaktadır. 
Fang ve Chiangdao, Chiang Mai'nin en kuzeydeki ilçeleridir. Kesinlikle Fang'daki konaklama tesisleri derin ormanda ve nehir kenarında bulunan tatil köyü tarzındaki otellerdir. Başlıca destinasyonlar Doi Angkhang Kraliyet Projesi, Fang Kaplıcası, portakal bahçeleri vb.dir. Fiyatlar 1200 - 6000 Baht arasında değişmektedir.

English Israel HongKong Taiwan Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey China Korea Thai Japan